Uluslararası yatırımcı Serkan Şahin’e büyük ödül

Uluslararası yatırımcı Serkan Şahin’e büyük ödül

Şişli Marriott otelde gerçekleştirilen 5. Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri sahiplerini buldu… Yılın En İyi Uluslararası Yatırımcı İş Adamı ödülüne Serkan Şahin layık görüldü…

5.Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Gecesi Karabağ Zafer kutlaması eşliğinde düzenlendi. BHS GROUP ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilen etkinlik “İki Devlet Bir Millet” şuuru ön plana çıktı. Ödül töreni iki ülkenin siyasetçilerini, iş dünyasını, sanatçılarını, medya ve cemiyet hayatını buluşturdu. Geceye her iki ülkeden de önemli isimler katıldı. Yılın en iyi uluslararası yatırımcı iş adamı Serkan Şahin ödülünü ilk alanlar arasında yer alırken büyük alkışlar eşliğinde sahneye çıktı.

SERKAN ŞAHİN GECEDE BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI VERDİ…

Serkan Şahin, Türk’ün gücünü dışarıda da yaptığımızı işlerle gösteriyoruz diyerek başladığı konuşmasında; “ Biz Almanya da ve Dubai de yaşamlarımızı devam ettiriyoruz. Türkün gücünü dünyanın her yerinde göstereceğiz. Yaşasın bayrağımız, yaşasın vatanımız, milletimiz, yaşasın bugünkü kardeşliğimiz” dedi.  Gecede birlik beraberlik mesajı veren, Almanya ve Dubai de yatırım sektöründe olan iş adamı Serkan Şahin ile fotoğraf çektirmek için davetliler adeta sıraya girdiler. Ayrıca geceye katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Serkan Şahin’i özel olarak tebrik etti ve kendisiyle uygun bir zamanda İstanbul’da yapacağı yatırımlar hakkında da bilgi alacağını iletti.

İKİ DEVLET BİR MİLLET…

70 kategoride sanat, siyaset, iş ve spor camiasından katılımcılara ödülleri takdim edildi. BHS Grup Kurucu Başkanı Atakan Taşur, Karabağ Zaferi kutlamasıyla beraber “iki devlet bir millet” şuuru altında geceyi düzenlediklerini belirttiler. İki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasının yoğun katılım gösterdiği gecede, Yılın en iyi uluslararası yatırımcı iş adamı Serkan Şahin’in yanı sıra  Yılın En İyi Belediye Başkanı Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu Oktay Kaynarca, Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı Cem Belevi, Yılın En İyi Şarkısı Berksan’ın “Dip” şarkısı,  Yılın En İyi Sporcusu Çağan Atakan Arslan, Yılın En İyi Bestesi “Hep mi Ben” ile Ayaz Erdoğan, yılın en iyi çıkış yapan kadın sanatçısı Nigar Muharrem ve Yılın En İyi Müzik Grubu İkilem oldu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.