Çalmadık kapı, girilmedik sokak bırakmayan Şahin, her seçmenin gönlüne dokunmaya devam ediyor.

Çalmadık kapı, girilmedik sokak bırakmayan Şahin, her seçmenin gönlüne dokunmaya devam ediyor.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mehmet Şahin, seçim çalışmaları kapsamında sahada ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mehmet Şahin seçim çalışmaları kapsamında şehri adım adım geziyor. Kahramanmaraş’ta seçim startı verildiği günden bugüne sahayı hiçbir zaman boş bırakmayan Mehmet Şahin, 14 Mayıs’a sayılı günler kala tempoyu iyice arttırdı. Çalmadık kapı, girilmedik sokak bırakmayan Şahin, her seçmenin gönlüne dokunmaya devam ediyor.

Seçim çalışmalarının başlamasıyla birlikte sahaya inen Şahin, Kahramanmaraş merkez başta olmak üzere ilçeleri ve mahalleleri karış karış ziyaret ediyor. AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Şahin ilk olarak Andırın’da düzenlenen iftar programına katılarak, çalışmalara başlamıştı.

Her gün Kahramanmaraş’ın farklı bir bölgesinde vatandaşlarla bir araya gelen Şahin, hem AK Parti’nin çalışmaları hakkında bilgi veriyor, hem de halktan gelen talepleri ve istekleri dinliyor.
Kahramanmaraş’ta yaşanan depremler nedeniyle vatandaşların zor günler yaşadığı bu dönemde halkın acısına ortak olan Şahin, Kahramanmaraşlıların sorunlarını da AK Parti kadrolarıyla birlikte çözmeye çalışıyor.

AK Partiye oy veren vermeyen herkesin elini sıkmaya özen gösteren Milletvekili adayı Şahin, Kahramanmaraşlıları kucaklamaya devam ediyor.
AK Parti’nin en çok oy aldığı illerden olan Kahramanmaraş’ta, halkın AK Parti’ye ve Milletvekili adaylarına olan yakınlığı dikkat çekiyor.
Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Milletvekili adayı Şahin de çalışmalarıyla vatandaşların takdirini topluyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.