Göğüs Büyüten Masaj Teknikleri

Göğüs Büyüten Masaj Teknikleri

 Kadınların büyük bir çoğunluğu, daha dolgun, daha dik ve daha büyük göğüslere sahip olmak istiyor…

Hayalinizdeki göğüslere sahip olmak için tonlarca para harcayıp, bıçak altına yatmanıza gerek yok… Göğüs büyüten masaj teknikleriyle, göğüslerinizin büyüdüğüne, dolgunlaştığına ve dikleştiğine şahit olacaksınız. Masaj dışında ise yapmanız gereken en önemli şey östrojen içeren besinler tüketmeniz…

Göğüs Büyüten Besinler İçin Tıklayın…

İstediğiniz sonuca ulaşmak için ilk şart, masajı düzenli olarak hergün yapmanız… Ayrıca masaj yaparken kesinlikle sert hareketlerde bulunmamak, son derece nazik ve hassas olmak gerekiyor. Masaj yaparken nemlendirici krem ya da yağ kullanmayı ihmal etmeyin. Şimdi gelelim göğüs büyüten masaj tekniklerine…

Avuç içinizin, göğsünüzün ucuna gelecek şekilde, elinizi göğsünüzün üzerine yerleştirin. Yaklaşık 5 dakika boyunca hafifçe vücudun iç kısmına doğru dairesel hareketler yapın.
Kolunuzu dimdik olacak şekilde yukarı kaldırın. Boşta kalan elinizle, koltuk altınızdan göğsünüzün iç kısmına doğru ovarak 5 dakika kadar masaj yapın.
Göğüslerinize hafif bir şekilde baskı uygulayarak birbirine doğru yaklaştırıp, uzaklaştırın. Bu hareketi 3 dakika kadar tekrarlayın.
Göğsün hemen altı tarafına elinizi yerleştirin ve bu bölge ısınana kadar sıvazlayarak masaj yapın ve ısındıktan sonra elinizi göğüs çevrenize doğru kaydırarak sıvazlamaya devam edin.
Elinizi göğsünüzün birinin üzerine yerleştirin, göğüs çevresinde ileri geri hareketler yaparak masaj yapın, sonra diğer göğüse geçin.
Göğüslerinizin tam ortasına, ellerinizi üst üste gelecek şekilde yerleştirin ve hafifçe baskı uygulayın. Hemen ardından göğüsün alt kısmını ovalayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayın.
Omuz başından başlayarak, boyun ile göğüs arasındaki bölgeyi sıvazlayın, daha sonra ellerinizi üst üste koyup göğüslerinize hafifçe baskı uygulayın ve masajı sonlandırın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.