Gelin Kaynana Anlaşmazlığında Burçların Etkisi

Gelin Kaynana Anlaşmazlığında Burçların Etkisi

Yıllardır süre gelen gelin kaynana anlaşmazlığında, burçların ne kadar etkili olduğunu biliyor muydunuz? Kayınvalidenizle aranızda nedenini bir türlü anlamadığınız sorunlar varsa, bunun nedeni burcuna göre davranmamanız olabilir. Kayınvalidenizin karakterini öğrenerek, ona ne şekilde yaklaşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

KOÇ

BU burca sahip kayınvalideler oldukça inatçıdırlar. Onlar için ilk izlenim çok önemlidir. Çünkü kolay kolay düşünceleri değişmez ve size hayatı dar edebilir. Normalde gayet enerjik ve neşeli olan kayınvalideler gelin ya da damatları için çok zor kişilerdir. Sürekli olarak alttan almanızı beklerler.

BOĞA

Boğa burcu kayınvalideler çocuklarına çok düşkündürler. Bundan dolayı gelin ya da damadı ile sürekli tartışma potansiyeline sahiptirler. Onlara karşı gelindiğinde gözleri hiç birşey görmez. Eğer gelininin/damadının saygı göstermediğini düşünürlerse, sürekli eleştirir ve uzak dururlar.

İKİZLER

İkizler burcu olan kayınvalideler genel olarak sakin yapıya sahiptirler. Fakat zaman zaman bir anları bir anlarını tutmaz, ortada neden yokken bir anda parlayabilirler. Ancak genellikle gelin/damatlarına düşkün olurlar ve onları mutlu etmek isterler. Dengesiz anlarında eğer onu idare edebilirseniz, sizin için elinden geleni yapar.

YENGEÇ

Yengeç kayınvalideler için aile bağları çok önemlidir. Bundan dolayı aileye yeni giren kişileri kolay kolay kabul etmezler. Oldukça inatçı yapıları yüzünden, fikirlerini değiştirmek çok zordur. Fakat bir kere gelin ya da damatlarına bağlanırlarsa, kendi evlatlarından ayırmazlar. Yapmanız gereken tek şey onlarla inatlaşmamaktır.

ASLAN

En zor kayınvalidelerden biri aslan burcu olanlardır. Duygularını saklamakta zorlandıklarından, sinirlendiği zaman hemen tepkilerini ortaya koyarlar. Genel olarak zor affeden bir yapıya sahiptirler. Onların gelin ya da damatlarından beklediği en önemli şey, ön planda tutulmaktır.

BAŞAK

Başak burcuna sahip kayınvalideler genelde gelin ya da damatlarına karşı oldukça sevecendirler. Fakat mükemmeliyetçi yapıları yüzünden, karşısındaki insanı hemen eleştirebilir. Ancak bir başak sadece değer verdiği insanları eleştirdiğinden, çok fazla tepki göstermemelisiniz. Çünkü başak kayınvalideleri oldukça alıngan yapıdadır.

TERAZİ

Bu burcun kayınvalideleri en ideal kaynana örneğidir. Gelin ya da damatlarına hemen ısınırlar ve onlarla arkadaş olmak isterler. Genel olarak anlayışlıdırlar ve kendi evlatlarıyla sizi asla ayırmazlar. Ancak hoşuna gitmeyen durumlarda ani parlamalar olabilir ama çok kısa süre içinde sakinleşirler. Kinci değillerdir.

AKREP

Ne zaman ne yapacağı belli olamayan akrep burcu kayınvalideleri, oldukça zordurlar. Hislerini belli etmekten yana değillerdir. Bundan dolayı nasıl davranmanız gerektiğini kestirmek imkansızdır. Gelin ya da damadı ona karşı nasıl davranırsa, oda onlara yanı şekilde davranmaya gayret eder.

YAY

Yay burcu kayınvalideleri, çocuklarına çok düşkündürler. Bundan dolayı gelin ya da damatlarına, onlardan hoşlanmasa bile oldukça iyi davranırlar. Çocuklarını arada bırakmaz istemezler.

OĞLAK

En inatçı kayınvalidelerden biridir oğlak burcu olanlar. Çok detaycı ve alınganlardır. Onlara oldukça temkinli davranmak gerekmektedir. Fikirlerini değiştirmek çok zordur. Yapılan hataları kolay kolay unutmazlar. Sürekli olarak anlayış beklerler.

KOVA

Kova kayınvalideleri gelin ya da damatlarına kolay kolay ısınamazlar. Her şeyin en iyisini kendilerinin bildiklerini düşündüklerinden karşısındaki insana eleştirel bir şekilde yaklaşırlar. Sizden hoşlansalar dahi çok samimi olmazlar.

BALIK

Balık burcundaki kayınvalideler, gelin ya da damatlarını hemen kabullenirler. Ancak çocukları ile eşi arasında sürtüşme olduğunu hissederlerse, direkt olarak gelinlerini/damatlarını düşman olarak görebilirler. Alıngan yapılarından dolayı balık burcu kayınvalidelerle dikkatli konuşmak gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.