logo

Prof. Dr. Boynukara NKÜ rektörlüğüne adaylığını açıkladı

Prof. Dr. Boynukara NKÜ rektörlüğüne adaylığını açıkladı

boynukara

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) İngiliz Dili Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Boynukara Nisan ayından yapılacak rektörlük seçimlerinde aday olacağını açıkladı.

GÖREVE TALİP OLMAK BİR SORUMLULUKTUR

Adaylığını akademisyen arkadaşlarıyla düzenlediği kahvaltıda duyuran  Boynukara, amacının çok daha iyi bir üniversite yapmak olduğunu söyledi.  Boynukara, birikim ve  vizyon sahibi insanların göreve talip olmalarının bir sorumluluk olduğunu belirterek, “Ben de bu sorumluluğun gereği olarak birikim ve deneyimimi paylaşmak istedim. Çok daha iyi, yüksek bilimsel hedeflere  yönelmiş, atılımcı bir üniversite oluşturmak istiyorum”dedi.

SEÇİLİRSEM BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Prof. Dr. Hasan Boynukara seçilmesi durumunda öğrencilerinin gelişmiş üniversitelerdeki öğrencilerle eşit düzeyde bir eğitim almaları içn çalışacağını söyledi.  Bunun için her türlü girişim, katkı ve düzenlemeler e açık olduklarını anlatan Boynukara,  şöyle devam etti:
“Girişimci, dinamik, paylaşımcı ve herkesi kucaklayan bir üniversite için gelin geleceğimizi birlikte yönetelim. Özgür ve özerk bir kurumu, gerçek anlamı ve misyonuna kavuşturmak için, çalışan herkesin imkanları ölçüsünde katkı sağlayacağı bir yapıya dönüştürmek gerekiyor. Seçilirsek şeffaf olacağız.”

 

hasan

904 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ