Özge Ulusoy’a göre Türk kadınının giyimi

Özge Ulusoy’a göre Türk kadınının giyimi

Forum Gaziantep AVM’nin davetlisi olarak Gaziantep’e gelen ünlü manken Özge Ulusoy’a ‘Anneler Günü’nde Gaziantepli anneler 3 tepsi baklava ikram etti. 
Ünlü manken ve televizyon yıldızı Özge Ulusoy, Forum Gaziantep’te düzenlenen etkinlikte konuklara en son trendlerden şık giyinmek için basit ipuçlarına kadar modayla ilgili birçok bilgi verdi. Gaziantep’in yeni alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, 10 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdiği bir etkinlikle ünlü manken ve televizyon yıldızı Özge Ulusoy’u ağırladı. Etkinlik kapsamında ziyaretçilerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Ulusoy, en son trendlerden farklı kombinasyonlara kadar modaya ait birçok bilgiyi sevenleriyle paylaştı. Özellikle kadın konukların sezonun moda renkleri ve kıyafet seçenekleri konusunda yoğun sorularıyla karşılaşan güzel manken, ayrıca şık giyinmek için basit ipuçları da verdi. Hayranlarıyla sohbet eden Ulusoy, Türk kadının gayet şık giyindiğini belirterek, “Bence Türk kadını güzel giyinmeyi biliyor. Ama en sık yapılan hata, vücuda göre giyinmemek. Bir kadın vücuduna oturan hangi kıyafeti giyerse giysin iyi görünür. Bir de insanın tarzını sindirmiş olması önemli. Her kadının kendi içinde kendini şık hissettiği kıyafeti bulması lazım” dedi.
Hayranlarıyla bol bol fotoğraf ve son günlerin modası olan selfie çektirmeyi de ihmal etmeyen Ulusoy’a Gaziantepli kadınlar kendi yaptıkları 3 tepsi baklavayı ikram etti. Ulusoy ise yapılan ikram karşısında mutluluğunu ifade ederek çekilen fotoğrafı instagram hesabında paylaşacağını söyledi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.